نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

کنفرانس بین المللی علوم ورزشی AESA 1396

کنفرانس بین المللی علوم ورزشی AESA

کنفرانس بین المللی علوم ورزشی AESA در گرایشهای مختلف ورزشی در تیرماه ماه سال 1396 در کمپ شرکت نفت شهرستان محمودآباد در سواحل زیبای دریای خزر برگزار خواهد شد.

 بدین وسیله از همه محققان، اساتید، دانشجویان محترم، مربیان و پزشکانی که در حوزه های مختلف علوم ورزشی و فعالیت بدنی فعالیت دارند دعوت میگردد تا مقالات خود را برای شرکت در این کنفرانس برای ما ارسال دارند.

فرصتی ایده آل برای دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تا علاوه بر مهلت حدودا 10 ماهه تا ارسال مقالات و شرکت در این همایش بین المللی، مقالات خود را در مجله بین المللی فیزیولوژی ورزش کاربردی - ایندکس شده در آی اس آی به چاپ برسانند.

محور اصلی کنفرانس بین المللی علوم ورزشی AESA:

ورزش، علم، کاربرد

زیر محورهای  کنفرانس: 

فیزیولوژی ورزش

مدیریت ورزش

 طراحی تمرین در حوزه قهرمانی

طراحی تمرین در حوزه فیتنس

ترکیب بدنی و چاقی

تکنولوژی در ورزش

فعالیت بدنی با تاکید بر روش زندگی در قرن 21

پزشکی - ورزشی

مهندسی ورزش

زنان و ورزش

کودکان و ورزش

ورزش در سنین پیری

پیشگیری و ورزش

و تحقیقات کاربردی در حوزه های مختلف علوم ورزشی

این کنفرانس توسط انجمن  Asian Exercise and Sport Science Association (AESA) و با همکاری مجله بین المللی فیزیولوژی ورزشی کاربردی (مجله نمایه شده در آی اس آی و PubMed) برگزار میگردد. خلاصه مقالات پذیرفته شده در این مجله منتشر خواهند شد و ضمن اینکه مقالات برتر نیز به صورت کامل در این مجله نمایه خواهد شد. در واقع برای اولین بار در کشور در حوزه ورزش میباشد که مقالات در یک مجله معتبر بین المللی که دارای نمایه Web of Science میباشد منتشر میگردند.

هیات علمی این کنفرانس نیز به صورت بین المللی بوده و ساختار و اعضاء آن شامل اکثریت اعضاء هیات تحریریه مجله فیزیولوژی ورزش کاربردی و نیز اعضاءآکادمیک انجمن AESA میباشند که به زودی اعلام خواهند شد.

کنفرانس بین المللی علوم ورزشی AESA

مجله بین المللی فیزیولوژی ورزش کاربردی - ایندکس شده در آی اس آی

 International Journal of Applied Exercise Physiology

 

خلاصه کلیه مقالات در این نشریه منتشر خواهد شد.

همچنین مقالات برتر به صورت کامل در این نشریه به چاپ خواهند رسید

 ISSN: 2322-3537

ثبت نام در کنفرانس

برای ثبت مقاله در این کنفرانس شما باید بعد از تکمیل فرم ثبت نام با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که ساخته اید وارد پنل کاربری خود شده و در آن بخش مقاله را ثبت نمائید. بعد از ثبت مقاله کلیه مراحل پیگیری و نتیجه داوری را باید از پنل خود پیگیری فرمائید. در صورت داشتن هر گونه سوالی نیز میتواند در پنل خود مطرح فرمائید تا بدان پاسخ داده شود.

نتایج داوری در تاریخ های اعلام شده از طریق این وب سایت اعلام میگردند. لازم به توضیح است که مقالات به صورت خلاصه و یا کامل به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل پذیرش میباشند و در در بخش ارائه مقالات به صورت پوستر و یا سخنرانی مقاله ارائه میگردند قانون داخلی این همایش بر این اصل استوار میباشد که در صورت پذیرش یک مقاله در کنفرانس، نویسنده مسئول مقاله سخنرانی خواهد کرد (نویسنده همکار اجازه سخنرانی نخواهد داشت).

لازم به توضیح میباشد برای اولین بار در کشور مقالات پوستر برای اثر بخشی بهتر به صورت سخنرانی آنلاین در سایت قرار داده میشوند.  این عمل هرچند که زمانبر بوده و باعث فشار بر تیم فنی کنفرانس میگردد ولی باعث ارتقا و کیفی سازی نیز خواهد شد. چه بسا مقالات خوبی که در کنفرانسها به دلیل پوستر شدن دیده نمیشوند و یا کم دیده میشوند و با این تغییر امیدواریم اثر بخشی مقالاتی که به صورت پوستر پذیرش شده اند در محیط علمی بیشتر باشد. باید عنوان نمائیم که اگر مقاله ای پوستر میگردد و اجازه سخنرانی حضوری نمی یابد به دلیل ارزش کم آن نیست بلکه به دلیل محدودیت های زمانی برگزار کنندگان کنفرانس میباشد. همچنین برخی از محققان مقالات ارزشمندی دارند که به دلیل محدودیتهای زمانی و مشغله قادر به شرکت حضور در کنفرانس نمیباشند. با روشی که تیم فنی این کنفرانس در پیش گرفت این دسته از علاقمندان میتوانند به صورت غیر حضوری در این کنفرانس شرکت نموده و از مزایای آن بهره ببرند

مشاهده نمونه ای از پرزنتهای آنلاین که توسط تیم فنی تبدیل صورت گرفته است. برای مشاهده اینجا را کلیک فرمائید.

 

تصویری از مکان برگزاری کنفرانس

 

سایت همایش

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو