نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

چهار عنوان کتاب جدید علوم ورزشی منتشر شد

به گزارش وبسایت تربیت بدنی به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، چهار عنوان کتاب جدید منتشر شده در قالب تألیف و ترجمه عبارتند از:
انتشارات علوم ورزشی
 
 
"کتاب عملیات بلیط و مدیریت فروش در ورزش اثر جیمز تی ریز و همکاران ترجمه دکتر محسن اسمعیلی، دکتر نازنین راسخ و مریم کردی" کتاب 177 راز سرسختی ذهنی ورزشکاران حرفه‌ای (عادات فلسفه و چگونگی تفکر افراد بزرگ) تألیف استیوسیبولد ترجمه دکتر علیرضا آقا بابا" کتاب بدن‌سازی ورزشکاران جوان اثر تئودوربومپا، مایکل کاررا ترجمه دکتر محمد شریعت زاده جنیدی، علی‌اکبر جهاندیده، محسن جوانی و مصیب رستگار هروکی" و کتاب مدیریت منابع انسانی داوطلب در ورزش تألیف دکتر سید محمدحسین رضوی، دکتر زهرا تسلیمی و سپیده شبانی . 
کتاب عملیات بلیط و مدیریت فروش در ورزش اثر جیمز تی ریز و همکاران ترجمه دکتر محسن اسمعیلی، دکتر نازنین راسخ و مریم کردی در دوازده فصل تحت عناوین: تاریخچه و پیشینه عملیات بلیط فروشی، فناوری بلیط، خدمات مشتری و مدیریت ارتباط با مشتریان CRM، سیستم‌های اولویت‌بندی، قیمت بلیط، فرایند فروش بلیط، توزیع بلیط، بازار بلیط ثانویه، جنبه‌های قانونی عملیات فروش بلیط، توسعه سیاست‌گذاری، کارورزی و آمادگی شغلی و حفظ شغل در عملیات صدور یا فروش بلیط است که از کتاب‌های جدید و به روز در این حوزه می باشد که جنبه‌های مختلف عملیات صدور بلیط را موردتوجه قرار داده است. این کتاب توسط یکی از متخصصان مجرب که در هر دو حوزه عملیاتی و تئوری درزمینهٔ بلیط مشغول به فعالیت بوده‌اند نگاشته شده است. این کتاب در 286 صفحه و به قیمت 200،000 ریال آماده ارائه به علاقه‌مندان می باشد.


 
کتاب 177 راز سرسختی ذهنی ورزشکاران حرفه‌ای (عادات فلسفه و چگونگی تفکر افراد بزرگ) تألیف استیوسیبولد ترجمه دکتر علیرضا آقا بابا 177 تمرین و راه‌کار را برای مربیان و ورزشکاران هموار نموده است. پردازش ذهنی و عادات برخاسته از این 177 راهکار سیبولد، فلسفه زیر بنایی برای سرسختی ذهنی تلقی می‌شود سیبولد فقط یک مربی ساده مهارت‌های ذهنی نیست بلکه او به‌عنوان مربی سرسخت ذهنی در سطح کلاس جهانی معرفی‌شده است. این کتاب بسیار سلیس و با دقت به نکات ریز و درخور توجه پرداخته‌شده است. مربیان و ورزشکاران می‌توانند با اطمینان خاطر به مهارت‌های ارائه‌شده در این کتاب توجه نموده و آن را در تمرینات روزانه خود بکار گیرند.
این کتاب 377 صفحه و به قیمت 250،000 ریال است.


 
کتاب مذکوربدن سازی ورزشکاران جوان در 12 فصل تنظیم گردیده است و مواردی همچون مراحل رشد ورزشی، ارزیابی و سنجش ورزشکاران جوان، ملاحظات و اصول طراحی تمرینات انعطاف‌پذیری، سرعتی، چابکی، قدرتی- توانی و استقامتی را به‌طور کامل و جامع بررسی کرده است. همچنین فصلی از این کتاب در خصوص ملاحظات مهم تغذیه‌ای برای ورزشکاران جوان گنجانده‌شده است که اطلاعات بسیار ارزشمندی را در خصوص راهبردهای تغذیه‌ای و اصلاح الگوهای غذایی غلط در اختیار والدین و مربیان قرار می‌دهد. مجموعه مطالب و مباحث ارائه‌شده در این کتاب می‌تواند برای تمام مربیان و علاقه‌مندانی که در حوزه فعالیت‌های ورزشی با کودکان، نوجوانان و جوانان ارتباط دارند مفید و سودمند باشد.
کتاب بدن‌سازی ورزشکاران جوان در 315 صفحه و به قیمت 300،000 ریال می‌باشد


کتاب مدیریت منابع انسانی داوطلب در ورزش تألیف دکتر سید محمدحسین رضوی، دکتر زهرا تسلیمی و سپیده شبانی در ده فصل شامل: توسعه منابع انسانی داوطلب در ورزش، فلسفه و اهمیت نهضت داوطلبی در ورزش، زیرساخت‌های توسعه نهضت داوطلبی در سازمان‌های ورزشی، مدیریت داوطلبان در ورزش‌های تفریحی و تربیتی، مدیریت داوطلبان در رویدادهای ورزشی، شایستگی‌های هماهنگ‌کننده داوطلبان، مسائل حقوقی و داوطلبان ورزشی، چالش‌های مدیریت داوطلبان ورزشی، نظام جذب و نگهداشت منابع انسانی داوطلب در سازمان ورزش و داوطلبی در ورزش کانادا مواردی است که در کتاب مذکور به‌تفصیل در مورد آن صحبت شده است.
این کتاب در 185 صفحه و به قیمت 150،000 ریال به‌تازگی از سوی انتشارات پژوهشگاه منتشرشده است.
علاقه‌مندان می توانند برای دریافت کتاب‌ها به آدرس: ssrc.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 88747884 و 88747632 تماس حاصل نمایند.

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو