نخستین وبسایت تربیت بدنی وعلوم ورزشی

نرم افزار حرکت شناسی | مهارت های ورزشی

نرم افزار حرکت شناسی ورزشی یکی از بهترین نرم افزار های ساخته شده در علوم ورزشی و حرکت شناسی توسط دانشجوی جوان ایرانی است که شامل مجموعه کاملی از نمایش مهارت های ورزشی، جداول تشریح عضلانی، تشریح عضلات و غیره می باشد.

pack33

در این نرم افزار برای تمام عضلات بدن انسان بطور میانگین بیش از بیست تمرین تقویتی برای هر عضله، معرفی شده است. این نرم افزار با استفاده از منابع معتبر در زمینه ی آنالیز حرکت، ساخته شده که از جمله آن می توان به کتاب اصول حرکت شناسی تامپسون و فلوید و کتاب اساس بیومکانیک حرکت انسان، نوشته جوزف همیل و کتلین نوتزن نام برد.

نرم افزار پیش رو با ترسیم شکل و حالات بدن و عضلات انسان ضمن تشریح عضلات درگیر در فعالیت خاص، نقش خود را بیشتر از یک نرم افزار کمک آموزشی بازی می کند و برای دانشجویان بیومکانیک فوق العادست.

وبسایت تربیت بدنی و علوم ورزشی مفتخر است که این نرم افزار فوق العاده کاربردی که توسط یکی از دانشجویان خوب  تربیت بدنی و علوم ورزشی جناب آقای مهدی بتوئی نوشته شده است را با تخفیف ویژه با شما به اشتراک بگذارد.

با خرید این محصول علاوه بر یادگیری 100% تضمینی و شناخت و درک بهتر علم حرکت شناسی و بیومکانیک، حمایت خود را از این حرکت علمی اعلام کنید.


طراح و برنامه نویس : مهدی بتوئی

مشاور پروژه : دکتر فاطمه علیرضایی (عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد)

قیمت برای کاربران وبسایت تربیت بدنی و علوم ورزشی :  30,000 تومان

 

خرید پستی نرم افزار حرکت شناسی

 

pack3

 

pic

 خرید پستی نرم افزار حرکت شناسیقیمت : (تومان)

Back to top
ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو